Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

HOTEL HERMAN**** w Płocku


Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne HOTEL HERMAN**** w Płocku, które pierwszych gości hotelowych przyjmowało od maja 2011 r., może się już poszczycić sporym gronem stałych klientów. Piękne wnętrza, duże i komfortowe pokoje, przestrzenne sale konferencyjne, bardzo dobra kuchnia Restauracji Książęcej, a nade wszystko miły i uczynny personel, to główne powody powrotów zarówno gości hotelowych jak i organizatorów konferencji. Również dla mieszkańców Płocka HOTEL HERMAN**** stara się stale uatrakcyjniać swoją ofertę, poprzez częste zmiany menu sezonowego, stanowiącego stały element karty menu.

Zarówno dla gości hotelowych jak i mieszkańców Płocka, HOTEL HERMAN**** planuje w najbliższym czasie kolejną atrakcję – otwarcie klimatycznej Winiarni w piwnicach zabytkowej kamienicy, w której mieści się hotel. Winiarnia będzie oferowała bogatą ofertę win oraz mini kartę specjalnych przekąsek i dodatków do win. Otwarcie winiarni planowane jest na luty br.

Hotel oferuje 20 pokoi na 43 miejsca hotelowe, 5 sal konferencyjnych na łącznie 370 uczestników, Restaurację Książęcą z doskonałą kuchnią Tomasza Wereszczyńskiego, już niedługo winiarnię, a także działkę o wielkości ok 7000 m2 z parkingiem na 45 samochodów oraz przestrzenią zieloną, co pozwala na organizację imprez o dużej różnorodności. Hotel znajduje się w samym centrum Płocka, w sąsiedztwie najważniejszych atrakcji kulturalnych miasta.

Dla organizatorów konferencji HOTEL HERMAN**** oferuje atrakcyjne pakiety. Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb i możliwości każdego klienta.

 


Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne
HOTEL HERMAN****

ul. Sienkiewicza 30
09-400 Płock
www.hotelherman.pl
tel: +48 24 367 00 00
tel. + 48 502 605 867

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16