Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe GWAREK zaprasza do Ustronia


Centrum Wypoczynkowo - Szkoleniowe GWAREK usytuowane jest u podnóża Czantorii w Beskidzie Śląskim w Dolinie Jaszowca. Wypoczywający odgrodzeniu od zgiełku wielkiego miasta znajdą tu wyciszenie i pełen spokój. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie!

GWAREK oferuje swoim gościom 160 komfortowych miejsc noclegowych, w tym: 8 apartamentów, 13 pokoi czteroosobowych, 8 pokoi trzyosobowych, 32 pokoje dwuosobowe oraz 3 pokoje jednoosobowe. W każdym z lokali znajduje się łazienka, TV-Sat, telefon oraz dostęp do Internetu.Obiekt dysponuje 2 salami konferencyjnymi umożliwiającymi organizację konferencji, szkoleń oraz innych spotkań biznesowych. Obie sale wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny oraz dostęp do Internetu.

W wolnym czasie wypoczywający mogą zregenerować siły podczas wieczornej biesiady połączonej z pieczeniem barana, zaś zimą kuligiem.W hotelowej restauracji serwowane są pyszne dania z repertuaru kuchni polskiej. Ponadto w okresie letnim goście hotelu mogą spędzić wolne chwile w ogródku z grillem. Na wspaniałe desery, ciasta i inne słodkości oraz różnorodny wybór alkoholi zaprasza kawiarnia. Nie zabraknie również regionalnych smakołyków.

Na osoby preferujące aktywny wypoczynek czeka wiele atrakcji turystycznych. W obiekcie znajduje się siłownia, solarium, sauna, automatyczny fotel do masażu, a także basen z podgrzewaną wodą.Dzięki otoczeniu licznych rezerwatów przyrody i krystalicznie czystych górskich strumyków okolice GWARKA są wspaniałą bazą do wycieczek pieszych i rowerowych. Zimą wypoczywający mogą "zasmakować" białego szaleństwa na pobliskich stokach.

Centrum Wypoczynkowo - Szkoleniowe GWAREK
ul. Wczasowa 49
43 - 450 Ustroń
tel. (033) 854 25 89, 854 33 04
fax. (033) 854 27 89
e-mail: gwarek@jaszowiec.pl
www.gwarek.jaszowiec.pl


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16