Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Dwór Macieja - Konstancin Jeziorna


Dwór Macieja ma przyjemność zaprosić Państwa do kompleksu hotelowo-restauracyjnego, położonego w otulinie Parku Krajobrazowego na obrzeżach Konstancina.

Hotel dysponuje 36 miejscami noclegowymi:
  • 10 pokoi 2 osobowych
  • pokoje 3 osobowe
  • pokój 4 osobowy
  • apartament

Wszystkie pokoje posiadają łazienki, wyposażone są w telewizor i radio-budzik. W sąsiedztwie Dworu Macieja dodatkowo dla naszych Gości oddajemy 6 - komfortowych apartamentów w "Willi Pinel". Wysoki standart zapewnia relaks i wypoczynek oraz anonimowość. W Wiilli znajduje się kuchnia z wyposażeniem salon z kominkiem oraz taras z ogrodem.

Restauracja „Dworska” otworzyła swoje podwoje w lipcu 2003 roku. Od początku wzbudzając wiele uwagi tutejszych mieszkańców jak i przyjezdnych. Restauracja „Dworska” oferuje szeroką gamę kuszących smakołyków kuchni staropolskiej i śródziemnomorskiej. Nasza restauracja słynie z profesjonalnej obsługi kelnerskiej, a kunszt naszych kucharzy doprowadzi państwa podniebienia do prawdziwej kulinarnej rozkoszy. W zależności od pory roku proponujemy zróżnicowane menu sezonowe. Dużym zainteresowaniem od wczesnej wiosny do jesieni cieszą się altany rozmieszczone na terenie ogrodu przy restauracji, w których można zarezerwować stolik i zjeść dania naszej kuchni na świeżym powietrzu, a jednocześnie w dyskretnym zaciszu.
W okresie letnim odbyło się tu wiele imprez weselnych, imieninowych, okolicznościowych, firmowych, itp. W budynku jak i na zewnątrz. Zimowe wieczory w magicznym świetle świec przy przyjemnym cieple z palącego się kominka, umila muzyka na żywo w wykonaniu znakomitego pianisty lub duetu gitarowego. Restauracja „Dworska” staje się coraz częstszym miejscem spotkań biznesmenów, osób ze świata polityki, estrady i gości zagranicznych jak i mieszkańców Konstancina i okolic. Dlatego pobyt w naszej restauracji staje się ucztą dla podniebienia jak i duchową ucztą także ze względu na urokliwe położenie „Dworu Macieja”. Organizujemy różnego rodzaju konferencje, sympozja, kurso - konferencje, szkolenia.
Sala konferencyjna przykotowana jest do przyjęcia 50 osób (doba 350 zł brutto), istnieje również możliwość wypożyczenia:
  • rzutnika multimedialnego
  • rzutnika folii
  • flipchartów
  • Sprzętu audio – tele
  • laptop
  • internet
Dwór Macieja ul. Od Lasu 23 05 - 520 Konstancin Jeziorna tel./fax (022) 754 72 72 dwormacieja@oit.pl www.dwormacieja.oit.pl

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16