Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Certyfikaty przyznane!


25 czerwca 2005 r. w Pensjonacie Leopolis w Krakowie przy ul. Lea 253 odbyło się uroczyste zainaugurowanie działalności Pensjonatu po kilkumiesięcznym remoncie. W tym też dniu odbyła się również gala podczas której wręczono Certyfikaty „Hotel Roku”, „Pensjonat Roku” oraz „Zajazd Roku” w Centralnym Konkursie Promocji Biznesu Hotelarskiego w Polsce, którego organizatorem jest Polska Izba Hotelarstwa.

W rankingu brały udział wiodące przedsiębiorstwa hotelowe. W tym roku wyróżnienie „Hotel Roku” otrzymał Hotel Orient z Krakowa, nagrodę odebrał Pan Jerzy Koehle - dyrektor hotelu.


W kategorii „Pensjonat Roku” certyfikatem uhonorowano Pensjonat Leopolis z Krakowa. Z rąk prezesa Krzysztofa Milskiego nagrodę odebrała Pani Genowefa Hajdzińska, właścicielka Pensjonatu Leopolis.

Natomiast w kategorii „Zajazd Roku” nagrodzono Zajazd Otwarte Wrota. Certyfikat odebrała Pani Elżbieta Kostera, właścicielka zajazdu.

Nagrodzone obiekty mają prawo do posługiwania się tytułem „Hotel Roku”, „Pensjonat Roku” oraz „Zajazd Roku” wraz z logo PIH. Będą promowani w dzienniku Rzeczpospolita w Radio, Telewizji oraz miesięczniku Mój Hotel Gold.

Celem konkursu jest podnoszenie jakości usług hotelarskich, gastronomicznych i turystycznych, integracja środowiska hotelarskiego, wyzwolenie nowych inicjatyw rekreacyjnych dla gości i turystów, wdrażanie etyki w biznesie, promocja idei oraz obiektów. Komisja lustrowała zgłoszone do konkursu obiekty na podstawie dostarczonych wcześniej dokumentów. Lustratorzy wizytowali obiekty anonimowo. Koszty lustracji pokrywał uczestnik – obiekt hotelowy.


Po części oficjalnej na której obecni byli hotelarze z całej Polski, działacze PIH, przedstawiciele mediów, zgromadzeni licznie goście mieli okazję skosztować wybornych dań przygotowanych przez szefa kuchni Pensjonatu Leopolis.

Atrakcją wieczoru był występ zespołu tanecznego Show Dance Valley, który specjalnie dla gości przygotował przedstawienie muzyczno-taneczne zatytułowane Alcatras. Przedstawienie znajdzie się na stałe w ofercie rozrywkowej Pensjonatu Leopolis, proponowanej dla grup zorganizowanych. Zespół Show Dance Valley tworzą młode utalentowane tancerki, w większości absolwentki Krakowskiej Szkoły Baletowej. Premierowy występ spotkał się z gorącym przyjęciem ze strony zgromadzonej publiczności – po występie młode tancerki zebrały pozytywne recenzję zwłaszcza za doskonałe przygotowanie choreograficzne oraz przepiękne kostiumy.

Wspaniała zabawa w Leopolisie trwała do późnych godzin nocnych. Niemałą sensację wzbudził Krzysztof Milski, prezes Polskiej Izby Hotelarstwa, który jak nigdy na spotkaniach branżowych – czynnie uczestniczył w zabawie i tańcach na parkiecie.

Na tej krakowskiej imprezie bawiło się wyśmienicie kilka pokoleń hotelarzy w takt najpopularniejszych przebojów.


Rosalinda Mach
Mój Hotel Gold

Więcej ciekawych informacji branżowych
znajdziecie Państwo w miesięczniku
Mój Hotel Gold.
www.machmedia.com.pl
ul. Tukanów 3B lokal 10,
05-500 Piaseczno

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16