Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Boulevard Residence powitał pierwszych gości w Ustroniu Morskim


Boulevard Residence powitał pierwszych gości. To kameralny budynek oferujący gościom 11 apartamentów w zacisznej części miejscowości i w pobliżu Boulevard Ustronie Morskie.
 
Boulevard Ustronie Morskie & Residence to dwa obiekty na Wybrzeżu, z których każdy pozwala na kolekcjonowanie wyjątkowych wspomnień z enklawy ciszy i spokoju! Apartamenty z widokiem na morze w Boulvard Ustronie Morskie lub kameralne przestrzenie w Boulevard Residence.
 

 
Zdrojowa Hotels tworzą wyjątkowe obiekty premium wyróżniające się doskonałą lokalizacją oraz architekturą. Wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o komforcie Gości ceniących stylową elegancję i nowoczesność z regionalnymi akcentami. Z okien przestronnych pokoi rozciągają się niezapomniane widoki. Zdrojowa Hotels to największa sieć hoteli w kurortach w Polsce, którą tworzy 11 wyjątkowych obiektów nad morzem i w górach. Zdrojowa jest grupą odpowiedzialną społecznie, troszczącą się o rozwój sztuki i środowisko w ramach programów Zdrojowa Art i Zdrojowa Eco Friendly.
 

 
Otwarty w połowie lipca 2018 r. Boulevard Residence gwarantuje gościom możliwość luksusowego wypoczynku w nowych, kameralnych przestrzeniach, 60 metrów od plaży. Klimatyzowane, 1-, 2- i 3-pokojowe apartamenty, o powierzchni od 28 do 55 m kw. wykończone zostały w modnym, morskim stylu. W każdym znajdują się panoramiczne okna oraz balkon lub taras. Oprócz tego, wszystkie posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne, a część z nich widok na Bałtyk. – Boulevard Residence to inwestycja nieoczywista. O jej wyjątkowości decyduje kameralność, gwarantująca spokój i prywatność, a jednocześnie łatwy dostęp do centrum kurortu i plaży. Latem można zarezerwować apartament dla 2 osób i małego dziecka już od 479 zł.
 
Boulevard Ustronie Morskie
ul. Kościuszki 3 A-U
78-111 Ustronie Morskie

Boulevard Residence
ul. Kościuszki 20 A
78-111 Ustronie Morskie
tel.: +48 91 40 40 400
e-mail: rezerwacja@blvd.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16