Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

ZAPRASZAMY DO ATRIUM !


Jeśli szukasz dobrego miejsca na spokojny nocleg lub udane zakupy, chcesz przyjemnie spędzić czas w pięknym otoczeniu, przekonaj się, że najlepiej zajrzeć do Atrium.


INFORMACJE O ATRIUM

Otwarcie Centrum Handlowo - Mieszkalnego Atrium miało miejsce pierwszego dnia wiosny 2002 roku. Od tej pory Nowy Tomyśl szczyci się jednym z najpiękniejszych tego typu obiektów w naszym regionie. Budynek łączy w sobie przepych słynnego paryskiego stylu Art-Deco i nowoczesne rozwiązania (projekt wnętrz - Urszula Sipińska). Ekskluzywna aranżacja wnętrz połączona z zasadami feng-shui, stwarza przyjemną atmosferę, w której każdy z odwiedzających Atrium odnajdzie dobre samopoczucie.

Cały obiekt jest klimatyzowany i w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (m.in. podjazdy dla wózków). Wszystkie piętra obsługuje nowoczesna winda.

Przybyłych do Atrium Gości zapraszamy na zakupy w mieszczących się na trzech kondygnacjach butikach. W Atrium znajdziecie Państwo sklepy z odzieżą dla dzieci i dorosłych, bielizną, fantazyjna biżuterią, zabawkami, a także pracownia krawiecka oraz gabinet stomatologiczny.

Po zakupach najlepiej można wypocząć w przyjemnej atmosferze kawiarenki znajdującej się na II piętrze Atrium.

Część mieszkalna Atrium zajmuje dwie z pięciu kondygnacji budynku. Stanowią ją przytulne pokoje gościnne wynajmowane na krótki okres - np. na 1 dobę, kilka dni, tygodni. Ofertę przygotowano z myślą o gościach odwiedzających Nowy Tomyśl i Wielkopolskę zarówno w celach prywatnych jak i kontrahentów lokalnych firm oraz gości targowych.

Atrium dysponuje wygodnymi pokojami gościnnymi o wysokim standardzie (odpowiadający ***)Serdecznie Państwa zapraszamy!Centrum Handlowo - Mieszkalne Atrium

Plac Chopina 18
64-300 Nowy Tomyśl
tel. (061) 442 18 70
fax (061) 442 18 90

atrium@post.pl
www.centrumatrium.republika.pl


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16