Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Arche Hotel Krakowska w Warszawie oferuje 344 pokoje


Na przełomie września i października 2018 r. otwarty został 4-gwiazdkowy Arche Hotel Krakowska na granicy Ochoty i Włoch. Oferuje 344 pokoje, w 13 apartamentów, oraz 15 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1,7 tys. m kw.
 
Arche Hotel Krakowska to nowoczesny, inspirowany stylem ArtDeco, komfortowy obiekt. Może przyjąć jednorazowo ponad 700 gości, którzy mają możliwość relaksu w wygodnie urządzonych pokojach. Niebanalny wystrój wnętrz tworzy klimat luksusu, elegancji i sentymentalizmu. Każdy z gości znajdzie własną przestrzeń, w której może wyrwać się z rytmu napiętego dnia.
 

 
Pokoje jednoosobowe mają od 16 do 23 m kw. dwuosobowe 24 – 31 m kw., a apartamenty 42-62 m kw.  Powierzchnia konferencyjna w całości usytuowana na pierwszym piętrze. Największa sala Fuksja może przyjąć ponad 700 osób. Łączna powierzchnia balowa (po połączeniu Fuksji z foyer) wynosi 1 tys. m kw. i ma ponad 5 m wysokości. W hotelu znajduje się też restauracja Impresja na 250 osób, bar w centralnej części restauracji oraz cukiernia .
 
Wszystkich Gości Hotel zaprasza do odprężającej strefy relaksu Wellness. To miejsce, w którym pobudzane są zmysły Gości: słuch, zapach, dotyk, a w gabinetach można zregenerować ciało oraz twarz. Sala Fitness to jasna, doświetlona światłem dziennym, klimatyzowana sala o powierzchni 60 m2. Duża powierzchnia z luster sprzyja motywacji do ćwiczeń.
 
 
Restauracja Impresja jest dostępna dla każdego, nie tylko dla gości hotelowych. Usytuowana na parterze, przygotowana na podjęcie co najmniej 250 amatorów kulinarnych pokus. To miejsce łączące sztukę i tradycję kulinarną. Impresja splata europejskie smaki w nowoczesnym wydaniu. Każde danie jest sygnowane przez wybitnego Szefa Kuchni - Roberta Kowalewskiego.
 
W tym roku Grupa Arche otworzyła już 3-gwiazdkowe: Arche Hotel Poloneza ze 150 pokojami na Ursynowie i Koszary Góra Kalwaria z 82 pokojami pod Warszawą, a w najbliższych tygodniach ruszyć ma Arche Hotel Lublin ze 132 pokojami. Rozpoczęła też budowę Arche Hotelu Piła ze 166 pokojami. Na początku przyszłego roku ruszyć ma w Warszawie Arche Hotel Geologiczna z 70 pokojami, a na różnym etapie realizacji są również inwestycje w Łodzi, we Wrocławiu, w Gdańsku, Białymstoku oraz Cukrownia Żnin z 300 pokojami.

ARCHE HOTEL KRAKOWSKA
Al. Krakowska 237
02-180 Warszawa
tel.: +48 22 60 99 000
e-mail: recepcja@archehotelkrakowska.pl
www.archehotelkrakowska.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16