Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Ekskluzywne Apartamenty we Wrocławiu


Villa Vincent oferuje Państwu ekskluzywne Apartamenty. Noszą one nazwiska malarzy śląskich z XIX wieku. Cechuje je niepowtarzalny urok i ciepły, miły klimat. Każdy z gości jest tutaj wyjątkowy i tak też jest traktowany. Obsługa dokłada wszelkich starań, by spełnić jego życzenia.

Budynek to stara kamienica z drugiej połowy XIV wieku. W 1872 roku został tu przeprowadzony remont, dzięki któremu ocalały piękne średniowieczne polichromowane stropy. W budynku panuje jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny klimat. To niezwykle urokliwe miejsce.

Villa Vincent znajduje się w ścisłym centrum miasta. Jest to jednak bardzo spokojna, zaciszna uliczka. Bliskość rynku, który warto zobaczyć, podnosi jej atrakcyjność.

Villa Vincent oferuje pięć apartamentów:

Apartament 1 im. Roberta Sliwińskiego

Składa się na niego: studio, część dzienna z wydzieloną częścią sypialną, kuchenną, oraz dużym, pięknym tarasem. Całość ma 60 m2. Jest tu łazienka z prysznicem. W części kuchennej do dyspozycji gości jest pralka automatyczna, zmywarka i lodówka. Pościel zmieniana jest raz w tygodniu, a ręczniki co trzy dni. Śniadanie ma bardzo przystępną cenę – 10 zł od osoby. W apartamencie znajduje się również TV SAT, telefon z końcowym numerem oraz szybki internet DSL i bezprzewodowy.

Apartament 2 im. Adolfa Dresslera

Apartament to studio, część dzienna z wydzieloną częścią sypialną oraz kuchenną. Powierzchnia to 60 m2. W wyposażeniu znajduje się: pralka automatyczna, zmywarka, lodówka, TV SAT, telefon i internet DSL i bezprzewodowy.

Apartament 3 im. Gertrud Staats

Składa się z części dziennej z wydzieloną sypialnią oraz kuchnią. Całość ma 72 m2 powierzchni, w tym dół 42 m2 i antresola 30 m2. W Apartamencie znajduje się łazienka z wanną. Reszta wyposażenia to: pralka automatyczna, zmywarka, lodówka, TV SAT, telefon i internet DSL i bezprzewodowy.

Apartament 4 im. Ericha Kubierschkyego

W Apartamencie znajduje się studio część dzienna z wydzieloną częścią sypialną, kuchenną oraz łazienka z prysznicem. Jego powierzchnia to 56 m2, w tym 4 m2 tarasu przy części kuchennej. Istnieje tu możliwość korzystania z pralki automatycznej. W wyposażeniu znajduje się: TV SAT, telefon i internet DSL i bezprzewodowy.

Apartament 5 SKY

To prawdziwie urocze mieszkanko utrzymane w błękitnych kolorach. Jego powierzchnia to 28 m2 i taras o powierzchni 12 m2. Znajduje się tu funkcjonalny aneks kuchenny oraz nastrojowy kominek na drewno. W Apartamencie jest łazienka z prysznicem i podgrzewaną podłogą, a także, jak w pozostałych, TV SAT i szybki internet DSL oraz bezprzewodowy.

Villa Vincent gościła w swoich Apartamentach wielu sławnych osobistości ze świata kultury, sztuki i polityki. Z jej gościnności korzystali między innymi: Jan Nowak Jeziorański, Andrzej Olechowski, Hanna Gronkiewicz – Waltz, Wisława Szymborska, Lech Kaczyński, Maciej Kuroń i inni.

Villa Vincent
ul. Ruska 39
50-079 Wrocław
tel. (071) 341 05 20
fax. (071) 341 74 75
kom. 502 723 303
e-mail: vincent@vincent.wroclaw.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16