Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

20 lat Art Hotelu


W tym roku Art Hotel, należący do Polish Prestige Hotels & Resorts obchodzi 20-lecie działalności. Z tej okazji przygotowanych zostało wiele atrakcji, m.in. spacery literackie po Wrocławiu z ważnymi elementami kultury i sztuki w programie czy specjalny, jubileuszowy spektakl pt. Room Service przygotowany przez artystów z Teatru Ad Spectatores.
 
Spacery prowadzone będą przez Małgorzatę Urlich-Kosnacką – certyfikowanego wrocławskiego przewodnika a odbędą się w dniach 26 czerwca, 31 lipca, 28 sierpnia, 25 września i 30 października. Udział w spacerach jest bezpłatny. Spektakl Room Service będzie można oglądać w dniach 17, 18 i 19 czerwca o godzinie 20:00. Miejscem akcji, zbrodni i zagmatwanej opowieści w reżyserii Macieja Masztalskiego, jest jeden z pokoi hotelowych przy ulicy Kiełbaśniczej 20.
 
 
Kamienica, w której znajduje się Art Hotel stanowi zagadkę dla ludzi zajmujących się historią Wrocławia i jego architektury. Jej gigantyczna kubatura, w okresie XIV-XVIII w. przewyższająca największe kamienice przyrynkowe i wspaniałość wystroju wnętrz, zwłaszcza szesnastowiecznych, mocno nie przystaje do położenia na terenie niezbyt elitarnego Kwartału Rzeźników, a do tego w bliskim sąsiedztwie rzeźni miejskiej i łaźni.
 
 
Art Hotel to czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany przy ul. Kiełbaśniczej 20 we Wroclawiu. Swoich Gości przyciąga pięknymi pokojami, eleganckim wystrojem, przepyszną kuchnią, profesjonalną i bardzo sympatyczną obsługą oraz doskonałą lokalizacją. 
 
Z okazji jubileuszu stworzona została strona internetowa, na której można zapisać się na organizowane wydarzenia lub poznać historię obiektu. Więcej informacji: www.arthotel.pl/jubileusz

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16